Eğitimin geleceğine bugünden adım atın

2022 akademik yılı için şimdi kaydolun

Eğitiminizin Geleceğine İlk Adımınızı Bugünden Atın!

Fulford Academy, St. Lawrence Nehri’nde 1000’den fazla adaya ev sahipliği yapan Brockville, Ontario, Kanada’da bulunan karma eğitim uygulayan, özel bir gündüz okulu/yatılı okuldur. 2002 yılında kurulan Fulford Academy, 6. Sınıftan 12. Sınıfa kadar hem kampus içi hem de senkronize online eğitim vermektedir ve mezunlarına dünyanın bütün üniversiteleri tarafından kabul gören Kanada’nın Ontario Secondary School Diplomasını (OSDD), yani Ontario Lise Diploması alma imkanı sağlamaktadır. Sunduğumuz programlar arasında İngilizce Hazırlık programı, Çift Diploma Programı, Yaz Okulu ve Yaz Kampı Programları da yer almaktadır.

Her öğrenciye özel sunduğumuz bireysel eğitim yaklaşımımız ve eğitim- öğretim metodumuzun çekirdeği olan Stem+A (Science, Technology, Engineering, Mathematics, and Arts), yani Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik ve Sanat programı ile dünyanın önde gelen üniversitelerine kabullerinde öğrencilerimizin fark yaratmasını sağlıyoruz.

Okul Müdüründen

Bir Fulford Academy eğitimi tamamen farklıdır

Küçük sınıflarımız, güçlü kulüp programlarımız ve ev tabanlı topluluk etkinlikleri, tüm öğrencilerin bu okulları olduğunu hissetmelerine yardımcı olur. İster yatılı ister gündüzlü öğrenciler olsun, tüm Fulford Academy öğrencileri, çevrelerinin kendilerine alabilecekleri en iyi kişiselleştirilmiş eğitimi sağlamaya çalışan sevecen akranları ve personel üyeleriyle çevrili olduğunu bilirler….

Eşsiz ve kapsamlı bir öğrenme deneyimi

Orta Okul
(6-8. Sınıflar)
Ortaokul öğrencileri, bilgisayar kodlama ve robotik gibi teknolojilerin entegrasyonu ile Ontario müfredatının tamamını inceler.
Daha Fazla Bilgi
Lise
(9-12. Sınıflar)
Lise mezuniyeti için kredi kazanmak için küçük bir sınıf ortamında bireysel ilgiye ihtiyaç duyan öğrencilere yönelik bir Program.
Daha Fazla Bilgi
Üniversite Hazırlık Programı
Bir İngilizce birinci dil kurumunda rekabet edebilmek için daha fazla hazırlığa ihtiyaç duyan yeni lise mezunları için özel olarak tasarlanmıştır.
Daha Fazla Bilgi
İngilizce Hazırlık Programı
Dereceye uygun Ontario müfredat içeriği kullanılarak öğretilen yoğun bir İngilizce yoğunlaştırma programı.
Daha Fazla Bilgi
Senkronize Online Eğitim
Çevrimiçi sınıflar, evinizi aradığınız her yerde okul deneyiminizi geliştirmek için esneklik ve basit bir yol sunar.
Daha Fazla Bilgi
Çift Diploma Programı
Uluslararası öğrencilerin iki lise diploması ve yüksek rekabet avantajı ile mezun oldukları özel ve esnek bir program.
Daha Fazla Bilgi
Yaz Programları
İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen 11-17 yaş arası öğrenciler için ideal olan 7 haftalık popüler bir program.
Daha Fazla Bilgi
Kamp Programları
Dereceye uygun Ontario müfredat içeriği kullanılarak öğretilen yoğun bir İngilizce yoğunlaştırma programı.
Daha Fazla Bilgi
Fulford Academy, dünya standartlarında eğitim veren bir aile gibidir. Personel kendini adamış, arkadaş canlısı, destekleyici ve misafirperverdir ve sadece öğrencilerin eğitimine değil, aynı zamanda genel refahlarına da aktif olarak ilgi gösterir.

– Matthew Raby

Öğrencilerimizin Geleceğini Şekillendiriyoruz

Eşsiz Akademik İçerik

Eşsiz Akademik İçerik

Sınıflarımızda çeşitli kültürel zenginlikleri ve farklı bakış açılarını bir araya getiriyoruz çünkü önceliğimiz sadece akademik başarı ve İngilizce yeterlilik değil aynı zamanda öğrencilerimizin etkin bir şekilde öğrendiklerinden emin olmak için farklılaştırılmış eğitim metotları uyguluyoruz.

Çok uluslu Öğrenme Ortamı

Çok uluslu Öğrenme Ortamı

Güncel dünya sorunları üzerine bilimsel, teknolojik ve kültürel temelli eğitim uygulamalarımızla öğrencilerimizin çevreye ve dünyaya duyarlı birer birey olarak yetişmesini sağlıyoruz.

Düşük Mevcutlu Sınıflar

Düşük Mevcutlu Sınıflar

Hem sınıf içi hem de online eğitimlerimizde, düşük mevcutlu sınıflarda, ders sonrası ekstra sunduğumuz etüt saatlerinde her öğrencimize özel ilgi ve bireysel destek sunmayı garanti ediyoruz.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Üç temel değerimiz olan cesaret, saygı ve bilgelik doğrultusunda öğrencilerimizin en üst potansiyellerini ortaya çıkacak şekilde yetiştirmek en büyük gayemiz!

Aile Sıcaklığında Sunduğumuz Ortam

Aile Sıcaklığında Sunduğumuz Ortam

Çevre bölgelerden, Kanada'nın ve dünyanın dört bir yanından gelen hem kampüs içi hem online öğrencilerimize aile sıcaklığında, samimi ve destekleyici bir ortam sunuyoruz.

STEM+A

STEM+A

Fulford Academy’de Akademik müfredatımızın özünü Stem+A programı oluşturmaktadır.

Küresel bir topluluğun parçası olun

Fulford akademisi, Brockville, Ontario, Kanada’da benzersiz bir öğrenme deneyimi sağlar. Son 20 yılı aşkın süredir, temel değerlerimiz aracılığıyla geleceğin liderlerini şekillendirmeye yardımcı olduk. “1000 Adalar Şehri” olarak bilinen Brockville, St. Lawrence Nehri’nin kuzey kıyısında, doğuda Ontario’nun Cornwall ve batıda Kingston’ın tam ortasında yer alır. Fulford Academy, Ottawa’nın ulusal başkentine arabayla yaklaşık bir saat, Montreal’e iki saat ve Toronto’ya dört saat uzaklıktadır.

Arazi Kabulü

Fulford Academy olarak öncelikle üzerinde yaşadığımız toprakların Huron-Wendat, Anishinaabeg, Haudenosaunee and the Oneida and Haudenosaunee toplumlarına ait olduğunu bildiğimizi belirtmek isteriz.

Ayrıca, bu toplumlardan bir kısmının Anishinaabe toplumunun Algonquin topraklarında da yaşamış olduklarını kabul etmekteyiz.

Hem bu topraklara hem de bu topraklar üzerinde yaşamış bütün Indigenous halkına saygılarımızı sunmayı borç biliriz.

Bizimle iletişime geçin!

Scroll to top