Skip to content

Daha büyük bir şeyin parçası olmaya hazır mısınız?

Yanıtınız evet ise, Fulford Academy'nin tam size göre bir yer olduğundan eminim. Küçük, samimi, sevecen aile ortamımıza katılmanızın size gelecekteki yaşamınızda da pek çok faydaları olacaktır. Gözlerinizi birçok kültürün buluştuğu bir dünyaya açacak ve evinizden uzakta gerçekten bir eviniz varmış gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Web sitemizden bizim hakkımızda çok şey öğrenebilirsiniz ama hiçbir şey Fulford Academy'i ziyaret etmenizin yerini tutmayacaktır. Fırsat bulduğunuzda, kampüsümüzü bizzat ziyaret ederek kendiniz gelip görebilirseniz çok seviniriz.

Başvuru Ekibi

Meet Fulford Academy's Recruitment Manager, Cristy Drake

Cristy Drake

Başvuru Müdürü

cristy.drake@fulfordacademy.com

Fulford Academy

Samantha Joudoin-Miller

Pazarlama ve İletişim Müdürü

samantha.miller@fulfordacademy.com

Fulford Academy

Stephanie Hussey

İdari Görevli

stephanie.hussey@fulfordacademy.com

Steve Joudoin is an Admissions Officer at Fulford Academy

Steve Joudoin

Enrolment Officer

steve.joudoin@fulfordacademy.com

Savage, Colleen 2

Colleen Savage

Enrolment Officer

colleensavage@fulfordacademy.com

Derrick Willcott is an Enrolment Officer at Fulford Academy

Derrick Willcott

Enrolment Officer

derrick.willcott@fulfordacademy.com

The Business Office

Lee, Joy

Joy Lee

Business Officer

joy.lee@fulfordacademy.com

Fulford Academy

Brian Hussey

Operations Manager

brian.hussey@fulfordacademy.com

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Registration/login sayfamızı ziyaret edip kayıt olduktan sonra Fulford Academy hakkında çok daha detaylı bilgi ve güncel görsellere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinmek İster Misiniz?

 
Bir Tur Planlayın
 
 
Öğrenci Hayatına
 
 
Başvuru Departmanıyla İletişime Geçin
 
 
Şimdi Başvurun