Daha büyük bir şeyin parçası olmaya hazır mısınız?

Yanıtınız evet ise, Fulford Academy'nin tam size göre bir yer olduğundan eminim. Küçük, samimi, sevecen aile ortamımıza katılmanızın size gelecekteki yaşamınızda da pek çok faydaları olacaktır. Gözlerinizi birçok kültürün buluştuğu bir dünyaya açacak ve evinizden uzakta gerçekten bir eviniz varmış gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Web sitemizden bizim hakkımızda çok şey öğrenebilirsiniz ama hiçbir şey Fulford Academy'i ziyaret etmenizin yerini tutmayacaktır. Fırsat bulduğunuzda, kampüsümüzü bizzat ziyaret ederek kendiniz gelip görebilirseniz çok seviniriz.

Başvuru Ekibi

Johanna Ziegler is head of admissiosn at Fulford Academy

Johanna Ziegler

Başvuru Müdürü

johanna.ziegler@fulfordacademy.com

Fulford Academy

Samantha Joudoin-Miller

Pazarlama ve İletişim Müdürü

samantha.miller@fulfordacademy.com

Steve Joudoin is an Admissions Officer at Fulford Academy

Steve Joudoin

Admissions Officer

steve.joudoin@fulfordacademy.com

Fulford Academy

Stephanie Hussey

İdari Görevli

stephanie.hussey@fulfordacademy.com

Rosemary is a member of the Admissions and Marketing Teams at Fulford Academy

Rosemary Van Rooi

Admissions & Marketing Assistant

rosemary.vanrooi@fulfordacademy.com

The Business Office

Lee, Joy

Joy Lee

Business Office Administrator

joy.lee@fulfordacademy.com

Fulford Academy

Brian Hussey

Business Office Assistant

brian.hussey@fulfordacademy.com

Başvuru Materyalleri

Daha fazla materyal mi arıyorsunuz? Aşağıdaki düğmeleri tıklatarak materyallerimize şöyle bir göz atın!

Fulford Academy hakkında daha sormak istediğiniz başka sorularınız varsa, lütfen admissions@fulfordacademy.com adresinden Başvuru Departmanımız ile iletişime geçin.

Fulford Academy works with Educational Consultants all over the world

Başvuru Materyalleri

Daha fazla materyal mi arıyorsunuz? Aşağıdaki düğmeleri tıklatarak materyallerimize şöyle bir göz atın!
Fulford Academy hakkında daha sormak istediğiniz başka sorularınız varsa, lütfen admissions@fulfordacademy.com adresinden Başvuru Departmanımız ile iletişime geçin.

Daha Fazla Bilgi Edinmek İster Misiniz?

 
Bir Tur Planlayın
 
 
Öğrenci Hayatına
 
 
Başvuru Departmanıyla İletişime Geçin
 
 
Şimdi Başvurun